• Свеж
Нови Свила Поврзана Вест, Секси Лето Чипка, РЕАЛНО Свила Вест, без Ракави Блуза

Нови Свила Поврзана Вест, Секси Лето Чипка, РЕАЛНО Свила Вест, без Ракави Блуза

Оценка на посетителот:
DEN 955.20

Стока
Во продавницата


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина M 82 78 57 L 86 82 58 XL 90 86 59
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина M 32.3 30.7 22.4 L 33.9 32.3 22.8 XL 35.4 33.9 23.2

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Бренд Име:
antamaca
Декорација:
Чипка
Јака Тип:
чипка јака
Тип Верзија:
Само-култивирање
Главните состојки ткаенина:
mulberry свила

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.