• Свеж
Нови 1.5 Двојно Имајќи Мебел Рициново Трајни СТП Фиксна CastorS Троседот Casters Стол Брзо Макара

Нови 1.5 Двојно Имајќи Мебел Рициново Трајни СТП Фиксна CastorS Троседот Casters Стол Брзо Макара

Оценка на посетителот:
DEN 1439.52

Стока
Во продавницата


Тип : 1.5" Фиксна Рициново
Воланот на Материјал : СТП
Носителот на Материјал : Железо
Рициново Дијаметар : 40mm (1.5")
Рициново Ширина : 20mm
Оптоварување Тежина : 50kg
Имајќи : Двокреветни
Карактеристики : Молчи , не му наштети на подот и носат-отпор.
Големината На Следниве Референца :
Тест :
Пакет :

Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
Haporigin
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
castors
Тип:
1.5 Фиксна Рициново
Воланот на Материјал:
PU
Носителот на Материјал:
Железо
Рициново Дијаметар:
40mm (1.5)
Рициново Ширина:
20mm
Вкупната висина:
60mm
Оптоварување на тежина:
50kg
Имајќи:
Двојно

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.