• Свеж
Мали мирисна чадор Дами автоматско Алуминиум силна Рамка Три Виткање компактен голем дожд чадор биг цвет

Мали мирисна чадор Дами автоматско Алуминиум силна Рамка Три Виткање компактен голем дожд чадор биг цвет

Оценка на посетителот:
DEN 1295.52
DEN 842.00 -35 %

Стока
Во продавницата


Купи>3pcs имаат 5% попуст
Купи повеќе потоа 10pcs бесплатен превозот испратите изразат 5-10 дена до вашиот дом!!
Ако скршен контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на пари за вас !
60 дена не добиле ние ќе ги вратат сите пари за вас!!!
Имајте на ум дека ние не го повредува, имаме патент во Кина!

Карактеристики на производот

Тип:
Чадори
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Функција:
Виткање
Бренд Име:
PALONY
Производот:
Рекламирање Чадор/Подарок Чадор
Контрола:
Целосно автоматско
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
969
Материјал:
Метал
Големина:
XL

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.