• Свеж
NAVIFORCE 2018 Нови Кина Бренд Човек Часовници Луксузни Спортски Кварц Види Правоаголник Бира 30M Водоотпорен Авто Датум Црвена Кожа Бенд

NAVIFORCE 2018 Нови Кина Бренд Човек Часовници Луксузни Спортски Кварц Види Правоаголник Бира 30M Водоотпорен

Оценка на посетителот:
DEN 2489.76
DEN 1320.00 -47 %

Стока
Во продавницата

Wholesales : можеме да нудиме специјален попуст и бесплатна брзо изразат испорака (7-10 работни дена за испорака).3 см - Бенд Должина : 24 см - Бенд Ширина : 2. Ви даде задоволително решение.
Плаќање : да ја прифатиме Alipay тука.3 см - Случај Thinkness : 1. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Вашите повратни информации е навистина важно за нас. Ако стоката се имате било какви проблеми и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Откако пакет се испраќа надвор, тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме проверете ја вашата нарачка за информации кога ќе се направи исплата. Имате било какви прашања слободно контактирајте со нас. Пакетите се испратени од Кина од страна на Регистрирани Воздух Mail,повеќето од нив ќе пристигне во рок од 15-25 дена.
NAVIFORCE Бренд на Часовници Мажите Часовници Кварц Човек Кожа Watch Fashion Авто Датум Wristwaches Капка Превозот на Големо Reloj Hombre - Стил : Случајни,Мода,Луксузни - 100% Нов бренд со ознаки & Висок Квалитет - Аналогни, Датум и Календарот на Екранот - 30 M Водоотпорен,3 ATM - Случај Дијаметар : 4. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.4 см - Види Тежина : 92 g - 1 Година Гаранција -Капка шпедиција,трговија на Големо
Dropshipping & трговија на големо : Пад на превозот : ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Повеќе Време Зона,Авто Датум,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
NAVIFORCE 9111
Затворач Тип:
Тока
Случај Обликот:
правоаголник
Dial Дијаметар:
43mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
13mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
NAVIFORCE
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Dial Екранот:
Аналогни
Отпорен На Вода:
30M Водоотпорен,3ATM
Види тежина:
92g
Види Состојба:
100% Нов со Ознаки
Види Typle:
Машки Спорт Часовници Кварц Водоотпорен
Спорт Тип:
работи
Види Функција:
Време,Авто Недела Датум Календар
види дизајн:
Креативни Плоштадот Бирање,Висок Квалитет На Јапонија Движење
види боја:
Црна,Жолта,Портокалова,Црвена
Пол:
Мажи

Поврзани производи

Уникатен Дрво Часовници Бамбус Орев Текстура Дизајн Комплицира Исклучителна Дрвени Види за Мажи Жени рачни часовници

760.80 -10 % DEN 685.00

цртан филмвиди; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварцвиди; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; �

Топ Бренд Мажите Бизнис Водоотпорен Часовници Мода Обичните Кварц Види Датум Часовник Мажите Вистинска Кожа Формално

1727.04 -50 % DEN 864.00

Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумет�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.