• Свеж
Рачно Изработени Пролет Зима Kanye West Чевли Чизми Chelsea Глуждот Чизми Вистинска Кожа Свадба Партија Се Облекуваат Чизми Мотоцикл Мажите Чизми

Рачно Изработени Пролет Зима Kanye West Чевли Чизми Chelsea Глуждот Чизми Вистинска Кожа Свадба Партија Се Облекуваат

Оценка на посетителот:
DEN 7584.00
DEN 5157.00 -32 %

Стока
Во продавницата


us6.5= eur 38 =беа 25,5 см
us7 = 39 eur = 26cm
us7.5= eur40 = 26.5 cm
us8 = евра 41 = 27cm
us8.5= евра 42 =27.5 cm
us9 = евра 43 = 28cm
ни 9.5 = евра 44 =28.5 cm
ни 10 = eur45 = 29cm
u s 10.5 = eur46 =29.5 cm

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
L898
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Yomior
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.