• Свеж
Мажите Професионални Косата Со Чешел Четка Рачно Изработени Виткање Клип Количка За Преносни Патување Коса Moustache Брада Чешел Фризерски Алатки

Мажите Професионални Косата Со Чешел Четка Рачно Изработени Виткање Клип Количка За Преносни Патување Коса Moustache

Оценка на посетителот:
DEN 91.68
DEN 73.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Мажите Професионални Косата Со Чешел Четка Рачно Изработени Виткање Клип Количка За Преносни Патување Коса Moustache Брада Чешел Фризерски Алатки
Карактеристики :
Направени од високо квалитетни пластични материјал,издржлив.
Количка за дизајн,лесно да се носат.
Мини големина,исклучителна изведба.
Професионални мажи чешел за патување.
Убава форма, пренослив.
Погоден за повеќето коса стил.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : злато/сребрена
Отвори големина : 17*2.2*0.3 cm
Затворете големина на : 9.5*2.4*0.7 cm
Пакет се вклучени :
1 x Чешел Косата
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна,може да биде 1-3мм грешка на физички.Ви благодариме!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
чешел
Големина:
17*2.2*0.3cm
Број На Модел На:
ZE669901-2
Материјал:
Пластични
Затворете Големина:
9.5*2.4*0.7 cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.