• Свеж
LoveLive!Сонце Aquaours Sakurauchi Riko Девојки Лето Секојдневно Cosplay Чевли X002

LoveLive!Сонце Aquaours Sakurauchi Riko Девојки Лето Секојдневно Cosplay Чевли X002

Оценка на посетителот:
DEN 2360.16

Стока
Во продавницата


Име На Производ :
Love Live!Сонце Aquaours Sakurauchi Riko Девојки Лето Секојдневно Cosplay Чевли X002
Пакетот Вклучува :
чевли/чизми
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Ако треба да нарачана ова чевли, ве молиме да дадете
1 : вашиот род
2 : Чевли Големина
3 : нога должина
4 : нога околу
5 : теле околу
6 : цевка висина
7 : пета висина
Превозот и Враќање :
На чевли/чизми одлуки време е за 5-7days.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рок од 3 дена по добивање на објектот.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние ќе им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека чевли/чизми е како нивната оригинална состојба. Ве молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Sakurauchi Riko
Извор:
LoveLive!Сонце
SKU#:
170606002
Снабдувач Тип:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Чевли/Чизми
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
PU
боја:
како Слика

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.