• Свеж
Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци 6 см широк

Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци 6 см широк

Оценка на посетителот:
DEN 26.40
DEN 23.00 -13 %

Стока
Во продавницата


Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци чипка вода растворлив чипка додатоци diy
6 см широк
Цена на 1 m чипка цена
Многу убава чипка, на нето-предиво се чувствуваат добро, прекрасен вез.
Бројот на мали, кои се продаваат надвор без да се пополни!
Чипка се користи да се направи Свадба headdress, Завеси, предиво здолништа, кукли, нето чорапи, здолништа, дома декорација, кеси, tablecloths може да биде, оригиналност на ујп, уживајте во вашата креативност ~ ~
Во вид на снимање
- | -_- | дворот дворот метар метар метар метар метар -0.33 /метар

Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Чипка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.