• Свеж
Зајакот Волна машки Чорапи Есен Зима Дебели Топло Квалитет, Класични Мулти Точки Линија Мрежа Геометриски Отпечатоци Sock Meias Calcetines

Зајакот Волна машки Чорапи Есен Зима Дебели Топло Квалитет, Класични Мулти Точки Линија Мрежа Геометриски Отпечатоци

Оценка на посетителот:
DEN 701.76
DEN 351.00 -50 %

Стока
Во продавницата


Костим за сезона : Пролет,Лето, Есен Зајакот Волна машки Чорапи Есен Зима Дебели Топло Квалитет, Класични Мулти Точки Линија Мрежа Геометриски Отпечатоци Sock Meias Calcetines 5 пара/ Многу Големина : Бесплатно( еднаков 37/38-45)

Карактеристики на производот

Големина:
EUR 37 To 45
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Материјал:
Кашмир,Волна,Полиестер,Spandex
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Дебели
Бренд Име:
SA ВИДИТЕ
Број На Модел На:
WangGe025
Sock Тип:
Повик
Бои:
Црна, Темно Сива, Сива, Црвена, Темно Црвена
Надворешна трговија чорапи:
Yes
квалитет:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.