• Свеж
2 Големини Вакуум Запечатени Тегла Вакуум Тегли Капак Храна Акрилна пластика Зрна Билка Зачин Контејнер за Складирање Канистер Кујна Шише Резервоарот

2 Големини Вакуум Запечатени Тегла Вакуум Тегли Капак Храна Акрилна пластика Зрна Билка Зачин Контејнер за Складирање

Оценка на посетителот:
DEN 263.52
DEN 211.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Вакуум Запечатени Тегла Складирање Алатки Материјал : Акрил и Пластични Производ Големина : Мали Димензии : Кол : 4.3 см Висина : 7.3 cm Тежина : 29grams Средна Големина : Кол : 6cm Висина : 7.4 cm Тежина : 47grams Функција : 1.Може да се Држи Кафе, Чај или Патека Микс, C & H Шеќер , Совршен Медицински Билки 2.Неверојатно патување сад - лесно се вклопува во поголем purses и ранци. Мулти-Цел Складирање за мокра и сува стоки 3.Патентиран систем создава вакуум печат и чува сите суви материи - Новак за Подолг 4.Храна Одделение - Херметички, Влага слободни и рециклираат

Карактеристики на производот

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
Акрилик
Техника:
Матирано
Број На Модел На:
BOX021

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.