• Свеж
BXIO Про Ropa Долг Ракав Велосипедизам Џерси Ciclismo Велосипед Возење Носат Велосипедизам Облека Поставува Подлога Radtrikot Kurz Damen BX-0109RW076

BXIO Про Ropa Долг Ракав Велосипедизам Џерси Ciclismo Велосипед Возење Носат Велосипедизам Облека Поставува Подлога

Оценка на посетителот:
DEN 2922.72
DEN 1783.00 -39 %

Стока
Во продавницата

Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. Враќање Забелешки : 1.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. ПРОДАВАЧОТ ВЕТУВАЊЕ * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број.BXIO Про Ropa Долг Ракав Велосипедизам Џерси Ciclismo Велосипед Возење Носат Велосипедизам Облека Постави Рампа Radtrikot Kurz Damen BX-0109 RW076
ПРЕВОЗОТ 1).

Карактеристики на производот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BX-0109RW076
Sleeve Големина:
Долг Ракав
is_customized:
Yes
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Polyethersulfone, Viscose, Микрофибер, Lycra, Полиестер, Ацетат
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Поврзани производи

Водоотпорен Велосипедизам Облека Отворено Јава Грб MTB Велосипед Мантил Дише Компресирани џерси Долг ракав Велосипедизам

1172.64 -5 % DEN 1114.00

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.