• Свеж
1 Тенџере+1 Чаша+1 Шеќер Цртан филм Убавицата И Ѕверот Кафе Тенџере Кригла Првенство Постави Г-ѓа Potts Чип Литургија Марк Порцелански 18K позлатени

1 Тенџере+1 Чаша+1 Шеќер Цртан филм Убавицата И Ѕверот Кафе Тенџере Кригла Првенство Постави Г-ѓа Potts Чип Литургија

Оценка на посетителот:
DEN 5423.52
DEN 3525.00 -35 %

Стока
Во продавницата

2016 Нов Цртан филм Убавицата И Ѕверот Порцелански Кафе Сет Чај Тенџере Кригла Г-ѓа Potts Чип 2 ПАРЧИЊА Креативен Подарок
ИНФОРМАЦИИ ЗА ОБЈЕКТОТ
Име : Цртан Филм Убавицата И Ѕверот
Материјал : Керамички
Големина : Погледнете Слик
Услов : се Нови во Кутија, со добар квалитет~ Објект е ист стил како слика шоу! тие се вистински фотографии. Совети боја на реалниот објект може да биде малку поинаков од набљудувачите шоу, ви благодариме за вашиот вид разбирање!

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Убавицата и Ѕверот
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
XINCI
Полнење Тип:
Две-парче Сет
Стил:
Креативните
Потекло:
Dehua Каунти
Материјал:
Керамички
Одговараат на:
Убавицата и Ѕверот
Од:
bule бела и н а fera
Тип:
Kahve Fincan Takimlari

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.