• Свеж
MCO 2018 Гроздобер Восок Платно Гласник Торба За Мажи Воена Машки Патување Crossbody Торба Водоотпорен Основните Бизнис Рамо Кеси

MCO 2018 Гроздобер Восок Платно Гласник Торба За Мажи Воена Машки Патување Crossbody Торба Водоотпорен Основните

Оценка на посетителот:
DEN 2639.52
DEN 1557.00 -41 %

Стока
Во продавницата

Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата. Ние ја прифати продажба на Мало,трговија на големо,Капка превозот тука,кога ќе се избере нас,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Ако објектот има квалитет проблем,ние прифаќаме да се врати за враќање на средствата или дел од средствата. Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел Забелешка : ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да се направи нарачката,откако објектот бил предаден од што не можете да ги промените адресата. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.нето Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ние само се справи со реномирани гости, откако ќе се најде лоша кредитна купувачи или обид да се измами,ние ќе ја додадете да се црната листа и извештај. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и бродот назад Објектот
Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни со цел,Ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга, додека сте задоволни! Ако сте задоволни со предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди како охрабрување.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
melodycollection
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
MCO
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Поврзани производи

Топла продажба 2017 нов стил гласник кеси за мажи Висок квалитет на Природен вистински кожни чанти бизнис секојдневен

2571.36 -34 % DEN 1697.00

Бренд Име : Злато корални Број на Рачки / Ремени : Еден Пол : Мажи Надеж : Полиестер Материјал : Вистинска К�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.