• Свеж
12V 24V DC Постојан магнет моторни 48W висока брзина на мотор 3420 брзина управниот нормално-обратна трансфер

12V 24V DC Постојан магнет моторни 48W висока брзина на мотор 3420 брзина управниот нормално-обратна трансфер

Оценка на посетителот:
DEN 960.00
DEN 864.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note : Почитувани Купувачи : Кога ќе ги нарачате ве молиме љубезно ја напушти масажа ни треба 12 V или 24 V ,ако не масажа ние ќе ви испратиме 12 V ви Благодариме за вашиот coorperate!

Карактеристики на производот

сертификација:
CE
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Изградба:
Постојан Магнет
Тип:
Микро Мотор
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Излезна Моќност:
48W
Постојана Струја(A):
0.5 A
Бренд Име:
SHABEAM
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Број На Модел На:
3420
пол:
2
Тежина:
400g
Моторни дијаметар:
51mm
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
6000 ВРТЕЖИ во минута
Напон(V):
12v 24v

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.