• Свеж
SDI Прецизност Машина Safty Заклучување 9mm Нерѓосувачки Челик Нож Автомобил Заврши Алатка + Сечилото

SDI Прецизност Машина Safty Заклучување 9mm Нерѓосувачки Челик Нож Автомобил Заврши Алатка + Сечилото

Оценка на посетителот:
DEN 959.52

Стока
Во продавницата


SDI Прецизност Машина Safty Заклучување 9mm Нерѓосувачки Челик Нож Автомобил Заврши Алатка + Сечилото
SDI Машина Спецификација : ABS пластична рачка, силна, тежина одговара модел убава потпора и компактен рака. Сечилото направен од материјал со остар агол вертикален 30 степени. Автоматско Заклучување на Систем за Безбедност на ножот не се движи за време на употреба. Погодни за сечење хартија. Пластични дизајн и занает. Сечилото големина : 9 mm Пакет : Блистер Картон пакет
SDI Машина Спецификација : 9mm јаглероден челик графика машина карактеристики на ултра-тенок дизајн и акутна 30 степени агол на ножот што го прави популарен избор кај стручни графички уметници, прозорецот за нијансирање, и знак-изработка на стручни лица. Изградена во џеб клип/сечилото детиште. Прецизност произведени во волфрам легура алатка челик секое парче е целосно појачани и зацврстен да 60 HRC за да се обезбеди максимална живот и да го задржат заинтересирани, остри рабови за сечење. Лесно алатката-бесплатно сечилото промена со висок квалитет на snap-off ножеви. Прецизност намалувања на картон, пластика, ceroplastic, пена одбор, gator одбор. Автоматско сечилото заклучување на уредот може да издржи до 18 LB на притисок На јаглерод челик сечилото канал, кој го држи ножот тесни Наменета за сигурен острина и супериорен во однос на работ на задржување на Десно или лево раце корисникот способност Најдобар избор меѓу сите мали машина класа

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
Ла MaxZa
Материјал Тип:
топ квалитетни материјали
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Заврши Апликација Алатки
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производ Објект:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
функција 1:
Врвен квалитет
Карактеристика 2:
Брза испорака
функција 3:
добра услуга
карактеристика 4:
бесплатен превозот со следење на број

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.