• Свеж
(1 Buc) 10 Години Живот Литиум Батерија Безжична Детектор на Чад 433Mhz Оган Контрола Сензор Аларм Додатоци Нов Производ

(1 Buc) 10 Години Живот Литиум Батерија Безжична Детектор на Чад 433Mhz Оган Контрола Сензор Аларм Додатоци Нов

Оценка на посетителот:
DEN 1563.84

Стока
Во продавницата


Функција карактеристики : 1.Усвојување на ниска потрошувачка на дигитален процесор 2.SMT технологија на производство со стабилен квалитет 3.Manual/авто одмор 4.Долг живот фотоелектрически сензор 5.Multe функција 6.Сигнализација мемориска функција 7.Низок напон прашува функција 8.Ѕвончето/гласовна опција 9.Нумерички чувствителност калибрација 10.Радио фреквенција пречки : 20 V/М-1 GHZ 11.3 V вградена литиум батерија 12.10 години ослободени од менување на батеријата 13.во согласност со меѓународните стандарди за безбедност на Параметри : оперативен напон : 3 V статична струја : 6u A аларм струја : 80m A го исклучите време : 10minutes аларм опција : звук/светлина чад се открие чувствителност : 0.2 db/M аларм настава : Црвени LED трепка или ѕвончето сигнализација меморија прашува : Сина флеш Грешка прашува : црвена флеш звук на алармот : 90 DB оперативни температура : -10 до 50 степен оперативни влажност : -95%RH Без кондензација инсталација : таванот аларм видови : самостојна/Безжична работи за безжичен пренос начин : 433 Mhz

Карактеристики на производот

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Детектор На Чад
Бренд Име:
SAIFULI
Број На Модел На:
L5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.