• Свеж
50PCS/МНОГУ 1W 10V 10V Диоди LL41 SMD Zener Диоди ZM4740A ZM4740

50PCS/МНОГУ 1W 10V 10V Диоди LL41 SMD Zener Диоди ZM4740A ZM4740

Оценка на посетителот:
DEN 79.20

Стока
Во продавницата


Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на производот

Max. Обратна Тековната:
-
Пакет Тип:
Surface Mount
Број На Модел На:
1W LL41
Max. Напред Напон:
-
Max. Напред Тековната:
-
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIDILY
Тип:
Zener диоди
Max. Обратна Напон:
-

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.