• Свеж
1pc Традиција електрични бел 2.95 инчен 220vac 12w 100DB Аларм Бел Висок Квалитет на Вратата бел Училиште Фабрика Бел

1pc Традиција електрични бел 2.95 инчен 220vac 12w 100DB Аларм Бел Висок Квалитет на Вратата бел Училиште Фабрика

Оценка на посетителот:
DEN 423.36
DEN 402.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.95 инчен 220vac 12w 100 DB Аларм Бел Висок Квалитет на Вратата бел Училиште Фабрика Бел
Звукот на Г-дин : 95 DB
DIY Материјали : Електрични
Врата Тип : Wired
Тип : Doorbells
Номинална струја : 90m A
Номинална моќност : 20 W
Референтен напон : 220 V/520 Hz+10%
Температурата на работа : -20-60 ℃
Дијаметар : 75mm 100mm 125mm 150mm 300мм
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
1pc Традиција електрични бел 2.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Карактеристики на производот

боја:
75mm(2.95 инчен), 100mm(3.93 инчен), 125mm(4.92 инчен), 150mm(5.90 инчен), 300мм(7.87 инчи)
Тип:
Doorbells
Врата Тип:
Жичен
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
EBL-7501
Звукот на Г-дин:
100DB
DIY Материјали:
Електрични
Врата Тип:
Жичен
Тип:
Doorbells
Номинална Струја:
82mA
Номинална моќност:
12W
референтен напон:
220V/520Hz+10%
Температурата На Работа:
-20-60
Дијаметар:
75mm 100mm 125mm 150mm 300мм

Поврзани производи

36 Песни Безжични Дигитални Врата на Врата Бел,Свири, Едно Копче и еден Приемник,Контрола на Јачина на звук,Водоотпорен,Црно/Бела

703.20 -20 % DEN 563.00

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.* 3 Начини опција за примачот

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.