• Свеж
Електрични мелење тркало машина за сечење ТМ-2 Машини за килибар сандер jade резба гравирање машина за полирање

Електрични мелење тркало машина за сечење ТМ-2 Машини за килибар сандер jade резба гравирање машина за полирање

Оценка на посетителот:
DEN 4050.72

Стока
Во продавницата


Електрични мелење тркало машина за сечење ТМ-2 Машини за килибар сандер jade резба гравирање машина за полирање
Modle : ТМ-2
Напон : 220-240 V
Излезна моќност : 350 w
Брзина : 0-10000 ВРТЕЖИ во минута
Стегање опсег : 0.3 4 мм
Главно се користи во работата на разни може да се замисли : сечење, резба, дупчење, брусење, полирање, мелничката, гравирање, и работ дробење, мелење, миење на забите, чистење, derusting, и други повеќе цели.
(погоден за метал, дрво, пластика, жад, итн.) е добар помошник на DIY.
Сликата покажува :
Забелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

Карактеристики на производот

CNC или Не:
Нормално
Број На Модел На:
ТМ-2
Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Име на производ:
Електрични мелење тркало машина за сечење

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.