• Свеж
Новиот Бренд-машка Облека Вест-доказ Елеци Еден Вест во Градите Фустан Социјална Тенок Одговара без Ракави Мажите Вест Gilet Homme нарачана

Новиот Бренд-машка Облека Вест-доказ Елеци Еден Вест во Градите Фустан Социјална Тенок Одговара без Ракави Мажите

Оценка на посетителот:
DEN 1775.52

Стока
Во продавницата

Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : вест
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Не обезбедат соодветни додатоци. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Со среќа!!!
. Ве молиме не да се мешаат. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Број На Модел На:
35
Бренд Име:
auguswu
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Полиестер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.