• Свеж
Мулти-функција Моќ Алатка Електрични Ножици Renovator видов 300W Мулти-машина Осцилирачки Алатка со рачка,DIY дом

Мулти-функција Моќ Алатка Електрични Ножици Renovator видов 300W Мулти-машина Осцилирачки Алатка со рачка,DIY

Оценка на посетителот:
DEN 3350.40
DEN 3350.00 -0 %

Стока
Во продавницата


#Основен Сет : машина+основните ножеви
#Дрво Сет : основни set+дрво работи бришачи сет
#Бања Сет : Основни set+ бања работи бришачи сет
#Луксузни Сет : Основни set+ 66pcs мулти-функција ножеви

Карактеристики на производот

Wattage:
300-499W
Max. Сечење Длабочина:
40
Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
300W
Примена:
Видов Дрво
Max. Сечење Ширина:
10-100
Видов Тип:
Reciprocating Видов
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
HMT-300A
Бренд Име:
QZQ
Тежина:
1.5KG
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Извор На Енергија:
AC
Не-Оптоварување Брзина:
15000rpm
Извор На Енергија:
Електрична енергија/AC
Номинална Напон:
220
Не-Оптоварување Брзина:
15000-23000opm
DIY Материјали:
Дрво

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.