• Свеж
BYSPT Циркон Снегулка Долг Ѓердан Мода Кристал Цвет Pendant Ѓердани Прилагоди Џемпер Chainni

BYSPT Циркон Снегулка Долг Ѓердан Мода Кристал Цвет Pendant Ѓердани Прилагоди Џемпер Chainni

Оценка на посетителот:
DEN 186.72
DEN 131.00 -30 %

Стока
Во продавницата


BYSPT Циркон Снегулка Долг Ѓердан Џемпер Синџир на Модни парична Казна Метални Синџир Кристал Кристал Цвет Pendant Ѓердани, Прилагодени
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : како што е подолу
Големина : Прилагодлив
11
1
1

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
BYSPT
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
како слика
Број На Модел На:
byspt-01
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Функција:
Никој

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.