• Свеж
Koraba парична Казна Накит, Убава и Шарени Obsidian Врежан Кинески Змеј Pixiu Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот

Koraba парична Казна Накит, Убава и Шарени Obsidian Врежан Кинески Змеј Pixiu Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:
DEN 2256.00

Стока
Во продавницата

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 15-30 Дена
Внимание :
Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект. Течноста масло е начин на заштита.
Димензија : Метод На Плаќање
1. Ние прифаќа Pay Pal само!
2. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена по последниот обид заврши.
3. Ве молиме потврдете го на превозот адреса во Pay Pal, бидејќи ние ќе брод предмети според адреса
Политика На Враќање
За предмети кои се оштетени или неисправни, можете или да добијат враќање на парите или замена на предметот.
1. Реконструкција : Реконструкција ќе биде даден како пари назад.
2. Замени : Замени и resending ќе бидат распоредени во 48 часа по добивме вратени стоки.
Контакт со нас и Повратни информации
1. Задоволни со предмети : ве Молам оставете ме позитивни повратни информации. Со охрабрување на вашите позитивни повратни информации, ние ќе ги направиме бизнис дури и подобро.
Ве молиме погледнете го овој следнава слика како пример на 5-ЅВЕЗДА оценка повратни информации
Објектот ќе се за Воздух Mail превозот, Околу 15~30 ден може да се прифати предмети. Тоа не е песна бројки.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно!!! Ќе одговори на прашања во рок од 24 часа!!
Со Среќа! Уживајте во вашиот предлог !!!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Тема:
Облека, Чанти & Чевли
Метал:
Jade
боја:
слика
База на метал:
Jade
Материјал:
Jade
Главниот Камен:
Jade
Главниот Камен Создавање:
Природни
Стил:
закачам
UPC:
не се применува

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.