• Свеж
HDCRAFTER Очила во Рамки Дрвени Мажите и Жените Гроздобер Очила со Јасни Леќа Дрво Очила Рамка

HDCRAFTER Очила во Рамки Дрвени Мажите и Жените Гроздобер Очила со Јасни Леќа Дрво Очила Рамка

Оценка на посетителот:
DEN 1992.00
DEN 1036.00 -48 %

Стока
Во продавницата


Овој објект е наочари рамка,достапна на промените во миопија леќа.
Тоа е совршена декорација, стилски и уникатен за двете маж и жена. - Рамка ширина : 137mm. - Мост со ширина : 20mm . - Нога должина : 138mm -Леќа висина : 42mm -Леќа ширина : 49mm
Пакет Се Вклучени : 1*Дрво Очила 1* Бамбус Случај 1* Бренд Картичка 1*Платно

Карактеристики на производот

Бренд Име:
HDCRAFTER
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HB029 Eyewear Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Eyewear Додатоци:
Очила Во Рамки
Очила Рамка ширина:
137MM
Очила Нозе Должина:
138MM
Рамка Носот:
20mm

Поврзани производи

Корејски Мода Јасно Очила Рамка На Анти Сина Светлина Очила Жените Лажни Розови Очила Оптички Очила Рамка Транспарентен

462.24 -53 % DEN 217.00

Корејски Очила Во Рамки На Жените Транспарентен Јасно Очила Мода Гроздобер Оптички Рамки За ОчилаБренд

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.