• Свеж
Спектакл Рамка Наочари Мажи Жени Компјутер Оптички Око, Очила За женски Машки Женски Транспарентен Јасно Леќа RS297

Спектакл Рамка Наочари Мажи Жени Компјутер Оптички Око, Очила За женски Машки Женски Транспарентен Јасно Леќа

Оценка на посетителот:
DEN 586.56
DEN 381.00 -35 %

Стока
Во продавницата

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Нашите очила рамка само со обични леќи.Ако ви треба промена во myopia леќа,читање леќа,астигматизам леќа или анти-сини зраци и радијација леќа,ве молиме контактирајте со нас ,и да се обезбеди вашиот рецепт како следниве 2)Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно. Ние ќе се направи во готовиот рецепт очила и бродот во 2-5 дена

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
RS297
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
Belmon

Поврзани производи

Корејски Мода Јасно Очила Рамка На Анти Сина Светлина Очила Жените Лажни Розови Очила Оптички Очила Рамка Транспарентен

462.24 -53 % DEN 217.00

Корејски Очила Во Рамки На Жените Транспарентен Јасно Очила Мода Гроздобер Оптички Рамки За ОчилаБренд

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.