• Свеж
За PS4 тенок Радијатор,Ладење Вентилатор За PS4 тенок USB Надворешни 5-Фан Супер Турбо Контрола на Температурата За Playstation 4 тенок Конзола

За PS4 тенок Радијатор,Ладење Вентилатор За PS4 тенок USB Надворешни 5-Фан Супер Турбо Контрола на Температурата

Оценка на посетителот:
DEN 516.00
DEN 413.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Ако жица загрева во текот на користење, ве молиме престане да го користи.(PS4 Тенок домаќин мери температурата се зголеми на 55 целзиусови степени фан на проектот, температура drooped 45 степен целзиусови степени фан запре.
Упатство за користење : Поврзете го кабелот за напојување Свртете го прекинувачот за позиција за да започнете фан Кога прекинувачот е сврте кон AUTO, на авто мод ќе биде активиран. Ве молиме не се одвива на висока температура или да се стави производот во оган. Ако вода, да се исуши, не го изложувајте на сонце во производот.
За PS4 тенок Радијатор,Ладење Вентилатор За PS4 тенок USB Надворешни 5-Фан Супер Турбо Контрола на Температурата За Playstation 4 тенок Конзола
Опис : Материјал : АБС Боја : Црна палета на производи и функција на вовед : Ова е спецификација се однесува на дизајнот и productionof на компанијата TP4-819 PS4 Тенок вентилатор, Овој производ е PS4 Тенок домаќин за PS4 Тенок домаќин вентилаторот за ладење, овој производ изгледа роман и лесен, лесен за носење, лесен за користење, е PS4 Тенок игра љубители на потребните работи. Работен напон : DC 5 V Работна струја : 600m A Prouct Големина : 38*41*148mm Производ Додатоци : на кабелот за напојување
Предупредува : Со цел да ги користат производите corretly и ефикасноста е добра, ве молиме прочитајте ги следат внимателно : Текст моќ мора да биде стабилна DC5 V стандарден напон, напојување излезна струја треба повеќе од 800m A Ако производот е оштетен, ве молам, престанете да го користите и испрати професионална поправка, не само-demoltion.)
Технички Параметри : Опсег : Погоден за PS4 Тенок mainframe. Ако температурата се зголемува, фан ќе започне автоматски и фан ќе престане да работи кога температурата се намалува.

Карактеристики на производот

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
TECTINTER
Број На Модел На:
за PS4 Тенок Конзола
SONY Модел:
за PS4 Тенок Конзола

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.