• Свеж
2018 Летни Фармерки Еластична Висока Половината Коленото Должина Панталони Фармерки Шорцеви За Жени Тексас Фармерки Шорцеви Жена Црно Бела Плус Големина 3XL

2018 Летни Фармерки Еластична Висока Половината Коленото Должина Панталони Фармерки Шорцеви За Жени Тексас Фармерки

Оценка на посетителот:
DEN 1005.12
DEN 523.00 -48 %

Стока
Во продавницата

Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас . Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење.Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.ние ќе ви даде најдобра цена.3937 инч, 1 инч=2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. ви благодариме
2.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star
.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја.
Жените Лабава Фармерки Еластичен Појас Коленото Должина Панталони Жените Тексас Топли Шорцеви Фармерки Плус Големина S-3 XL Burrs се Отсечени Фармерки Црно Бело
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода Боја : Црна / Блу / Бела / Светло Сина Големина : S-M-L-XL-2 XL-3 XL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATION
Страна Должина Половината Хип S 48 58-80 104 M 49 62-82 108 L 50 66-84 112 XL 51 70-86 116 2 XL 52 74-88 120 3 XL 53 78-90 124 / / / / / / / / 1.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фармерки Стил:
Директно
Декорација:
Избелени,Џебови,Tassel,Ниту Еден
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
3662
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Должина:
Knee Length
Име:
Жените Фармерки / Женски Панталони
Големина:
S-M-L-XL-2XL-3XL
боја :
Црна / Блу / Бела / Светло Сина
Suitbale За Сезона:
Лето
Материјал:
Памук+ Полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
american apparel
шорцеви за жени:
висока waisted фармерки
коленото должина панталони:
еластична фармерки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.