• Свеж
симпатична симулација жолта главата мачка играчка полиетилен&furs бела мачка модел кукла за 15x15x20cm 1067

симпатична симулација жолта главата мачка играчка полиетилен&furs бела мачка модел кукла за 15x15x20cm 1067

Оценка на посетителот:
DEN 1919.52
DEN 1017.00 -47 %

Стока
Во продавницата

ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Мачки
Тип:
DIY Прилагодување
Материјал:
Вистинска Кожа
Предупредување:
n
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Број На Модел На:
m
Тема:
Животните
Форма:
Животните

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.