• Свеж
морски животни темно сива морж кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок s0068

морски животни темно сива морж кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок s0068

Оценка на посетителот:
DEN 1919.52
DEN 1017.00 -47 %

Стока
Во продавницата

објектот е добра играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

големина прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 2-3 cm мерка разлика. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Карактеристики на производот

Висина:
30CM, 38CM
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Животни:
Морж
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.