• Свеж
5 Компјутери Бела Боја Hippo Полнети Кадифен Фрижидер Магнети, Деца Учење & Дома Декорација Подарок Бесплатен Превозот

5 Компјутери Бела Боја Hippo Полнети Кадифен Фрижидер Магнети, Деца Учење & Дома Декорација Подарок Бесплатен

Оценка на посетителот:
DEN 575.52
DEN 518.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Бренд нови со ознака
Mearsurement : околу 10cm за кадифен,
Количина : 5 Компјутери
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!
Исто така, можете да изберете различни еден, само оставете порака до нас.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Магнетни Меки,Мини
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Фенси Hotty
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Тип:
DIY Прилагодување
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
S
Животни:
Нилските коњи
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
не-домашни миленичиња
Пополнување:
PP Памук

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.