• Свеж
филтер за воздух + кабината филтер + бензин Нафта филтер за Geely LC / CROSS / Панда 17801-14010 BYDLK-8101014 15208-53J00 96335719

филтер за воздух + кабината филтер + бензин Нафта филтер за Geely LC / CROSS / Панда 17801-14010 BYDLK-8101014

Оценка на посетителот:
DEN 1152.00

Стока
Во продавницата


филтер за воздух : 17801-14010/02070/DH020
големина : 53*190*174mm
кабината филтер : BYDLK-8101014
големина : 44*225*150mm
гориво филтер: 96335719,96444649,C31-1105010
големина : 160*60/8-8mm
филтерот за масло : 15208-53 J00/53 J01/53 J10/70 J00,16510-56 K00/61 A00/61 A02/69 J00
големина : 90*65mm 3/4-16

Карактеристики на производот

Материјал Тип:
филтер paepr
Објектот Тежина:
500G
Другиот Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Специјални Функции:
engin филтер за воздух

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.