• Свеж
Holographic Лажен Линија Лента Летаат Врзување Материјал

Holographic Лажен Линија Лента Летаат Врзување Материјал

Оценка на посетителот:
DEN 321.60

Стока
Во продавницата

Holo Злато ,Holo Сребро,Holo Црна,Holo Црвена,Holo Зелена , Holo Сина ,Holo Fuchsia,Holo Виолетова ,Holo Браун ,Holo Розова . Доколку наредбата не повеќе од 2 предмети, или купувачот не е во горенаведените земји , ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , Вети време на испорака : 25-45 дена . Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Превозот време на вашата нарачка може да се разликува од земја до земја. Повратни информации Pls ве молиме проверете пакет дали сите стоки наредил се ок кога ќе прима . Сепак, може да се однесува на следниве информации како референтна точка.0 mm(Број на Модел : 3) : 20м по гајтанот 3. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек . Сад ,Русија ,нов Зеланд ,Украина -можеме секогаш да ја испраќате вашата нарачка од e Packet , ветената време на испорака за 7-15 дена . Ако купувате $300 ДОЛАРИ или погоре,можеме да ја испратите вашата нарачка од страна на ЕМС .8 mm(Број на Модел : 1) : 20м по гајтанот 1.0 mm(Број на Модел : 4) : 20м по гајтанот Количина : 10 гајтанот по пакет Превозот и Ракувањето со : Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата . Тоа ќе потрае околу 5-8 дена до вашата локација откако ќе брод, што е најбрзо и најбезбедно mail услугата. Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас .5 mm(Број на Модел : 2) : 20м по гајтанот 2. Големина И Количина : 0.достапни во 10 бои. Велика Британија, Канада, Норвешка, Шведска, Данска, Финска, Франција, Германија, Австралија, Швајцарија, Ирска, Холандија, Австрија, Белгија, Италија, Унгарија, Луксембург, Полска, Турција, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Португалија, Мексико, Израел, Саудиска Арабија, Кина, Хонг Конг , Бразил, Шпанија, Јапонија, Грција за земјите погоре , Ако нарачате повеќе од 2 предмети, ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet , ветената време на испорака за 7-17 дена ,што е побрзо и побезбедно mail услугата.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
1, 2, 3, 4
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Обликот:
конуси
Бренд Име:
LeLe Лета
Тип:
линија лента
Материјал:
holographic лажен
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Поврзани производи

Автоматско Преносни Електрични Риболов Кука Ниво Машина Риболов Додатоци Вратоврска Брз Риболов Куки Линија Врзување

439.68 -24 % DEN 334.00

Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Ние нема да наплата на превозот обвинен�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.