• Свеж
Паричникот Флип Кожа Случај За Nokia Microsoft Lumia 640 LTE Dual SIM РМ-1072 Кожа задниот Поклопец случај со Стојат Etui Coque funda>

Паричникот Флип Кожа Случај За Nokia Microsoft Lumia 640 LTE Dual SIM РМ-1072 Кожа задниот Поклопец случај со

Оценка на посетителот:
DEN 234.72

Стока
Во продавницата

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Стојат Продажба поени>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> За Nokia Microsoft Lumia 640 (LTE Dual SIM РМ-1072 1073 1074 1075 1077) 5.0 инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 9 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

Карактеристики на производот

дизајн:
Мат,Гроздобер
Карактеристики:
паричникот флип кожа случај
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
wierss
Големина:
For Nokia Microsoft Lumia 640 LTE Dual SIM RM-1072 1073 1074 1075
Компатибилен Бренд:
За Nokia Microsoft Lumia 640 LTE Dual SIM РМ-1072 1073 1074 1075
Etui fundas carcasas :
За Nokia Microsoft Lumia 640 LTE Dual SIM РМ-1072 Coque Capa Hoesje

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.