• Свеж
случај за Samsung Галакси A8 2018 KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За Samsung A8 2018 Телефон случаи

случај за Samsung Галакси A8 2018 KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За Samsung A8 2018

Оценка на посетителот:
DEN 671.04
DEN 537.00 -20 %

Стока
Во продавницата

6 инчен За превозот По плаќање на вашата нарачка, ние ќе брод нарачката во рок од 5 дена (Освен празници).
=====================================================================================================
За враќање
Во рок од 7 дена по receveipt, ако не ви се допаѓа тоа, Можете да се вратите на објект за наплата. Но, се должи на peculiarties на фотографија
(блиц на камерата осветлување, следи поставување), боите на сликите и вистинската боја на производи малку различен, Тоа не може да биде
да се избегнуваат.Стојат Дизајн,Гледање Vedio Лесно 6.
=====================================================================================================
За боја
Како за боја, боја на производи на слики е целосно во согласност со оригиналниот.Заштита на вашиот телефон од гребење,нечистотија и испакнатините,зголемување на употребата на повеќе удобност 7.Внатре Направени на СТП Кожа & Мека TPU Покрие 3. Производот мора да биде во истата форма во која
беше кога се примени сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и
примачот.Лесен за инсталација и отстранување на Случај за Samsung Галакси A8 2018 5. Значи, ако имате било concems, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение и ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на вас.Резервираат приемник Дупка во Предниот 4.
случај за Samsung Галакси A8 2018 KEZi HOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За Samsung A8 2018 Телефон случаи
Продажба Карактеристики : 1.
=====================================================================================================
За големина
Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот модел на производ, becase некои модели се слични, ако ou не може да се сигурни дека вашата
опрема модел, ве молиме да се консултирате со нас.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
KEZiHOME
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Големина:
5.6 inch
дизајн:
Обична,Бизнис
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
случај за Samsung Galalxy A8 2018 5.6
Материјал:
Реален / вистински кожа+стп кожа+мека TPU

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.