• Свеж
7 Боја Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За Xiaomi Redmi 5A Случај Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен Подарок

7 Боја Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За Xiaomi Redmi 5A Случај Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

Оценка на посетителот:
DEN 812.64
DEN 650.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Покрие Случај За Xiaomi Redmi 5 A (5.0 инчен)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Карактеристики на производот

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
5.0
Карактеристики:
Модата. Ретро .Најлуксузниот
Време На Пазарот:
Бренд нови пристигнување
Материјал:
Луксузна Вистинска Кожа
Од:
Фабриката за директно снабдување
функција 1:
Полно Тело, Заштитна Кожата
Карактеристика 2:
Стојат Holster, Картичка Вметнување
функција 3:
Професионален Дизајн
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Пад на превозот:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.