• Свеж
2018 Мода Исклучување Рамо Фустани Женска Bodycon Завој Вечер Партија Облечи Дами Формално Чипка Фустан

2018 Мода Исклучување Рамо Фустани Женска Bodycon Завој Вечер Партија Облечи Дами Формално Чипка Фустан

Оценка на посетителот:
DEN 362.40
DEN 297.00 -18 %

Стока
Во продавницата


ink Frog Analytics На 24-Август-17 во 04 : 09 : 06 BST, продавачот додадени следните информации : .
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Фустан
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. клиенти сите се наши пријатели.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер,Чипка Боја : Бела Стил : Мода Секси Жени Надвор Фустан Големина : S M L XL Големина на Табелата
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
ITFABS
Број На Модел На:
Моден Исклучување Рамо Фустани
Материјал:
Полиестер,Чипка
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Slash вратот
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.