• Свеж
Бизнис Облека Шарени Тенок Одговара Работа Фустан Канцеларијата Дама Молив Обвивка Гроздобер Жените Лето Zip Назад Секојдневен Фустан H760

Бизнис Облека Шарени Тенок Одговара Работа Фустан Канцеларијата Дама Молив Обвивка Гроздобер Жените Лето Zip

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 638.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Мерење Листи за Референца
ГОЛЕМИНА XS S M НАС 2 4 6 AU/велика БРИТАНИЈА 6 8 10 ЕВРА 34 36 38 Биста 76-81 cm 81-86 cm 86-91 cm Половината 63-68 cm 66-71 cm 71-76 cm Хип 79-84 cm 85-90 cm 90-95 см Должина 96 см 96 см 99 см ве Молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство. 1 инч =2.54 см
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска и во иднина.

Карактеристики на производот

Големина:
XS
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Деколте:
V Деколте
Број На Модел На:
H760
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
боја:
Црна
Големина:
XS
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Облека Нега:
измијте со ладна вода само
Материјал:
65% Полиестер + 30% Памук + 5% Spandex

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.