• Свеж
Сончево Мода Девојки Се Облекуваат Со Сини Цвет Tulle Свадбена Церемонија Деверуша Детска Облека 2018 Лето Принцеза Партија Фустани Големина 2-14

Сончево Мода Девојки Се Облекуваат Со Сини Цвет Tulle Свадбена Церемонија Деверуша Детска Облека 2018 Лето Принцеза

Оценка на посетителот:
DEN 3119.52
DEN 1622.00 -48 %

Стока
Во продавницата

Често Ги Купиле Заедно
Целосна наредени со памук. Zip назад. Целосна должина. Суво миење. Произведено во Кина. По големина значи возраст се движи за девојките, тие се за општи насоки само. За повеќето точни одговара, ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.
Големина На Табелата
Големина Биста Половината Должина 3 T 22.0"/56cm 21.3"/54cm 26.4"/67cm 5 23.6"/60см 22.0"/56cm 29.1"/74cm 6 25.2"/64cm 23.6"/60см 32.7"/83cm 8 26.8"/68cm 25.2"/64cm 34.6"/88cm 10 28.3"/72cm 26.8"/68cm 37.4"/95cm 12 29.1"/74cm 28.0"/71cm 39.8"/101cm 14 30.3"/77cm 28.7"/73cm 42.1"/107cm
Фотографии

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3T, 5, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Декорација:
Шема
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Сончево Мода
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
А-Линија
Јака:
Екипажот Вратот
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
CAST0EL61-P

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.