• Свеж
2018 Лето Нова Голема Големина 5XL Жените Lotus Leaf Лабава Кратко Sleeve Флорални Chiffon Фустан Мини Vestidos Femme Плус Големина 4XL Q18

2018 Лето Нова Голема Големина 5XL Жените Lotus Leaf Лабава Кратко Sleeve Флорални Chiffon Фустан Мини Vestidos

Оценка на посетителот:
DEN 1771.20
DEN 921.00 -48 %

Стока
Во продавницата

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние will100% slove било проблем за вас.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Pls Забелешка : сликите се земени од вистинските производи.
Повратни информации политика
1.
Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!.Повеќето земји ќе успешно доставен во рок од 20-60 работни дена, што е нормално,тогаш понекогаш руската Федерација и Бразил ќе биде потребно повеќе време за пристигнување, pls не грижете се за тоа,само се чека paitently за неговото доаѓање.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,па ако има и други барања,ве молиме испратете ни порака за да ги споделите со нас пред да се брод надвор, во спротивно било увозни давачки или такси се ваша одговорност. Ако сакате да примите објект порано,можете да изберете Изразуваат(како на пример, EMS,DHL,Fedex и така натаму)кога ќе го поставите цел,но на товарни тарифи ќе се плаќаат од ваша страна, се надевам дека ќе можат да го разберат.5
3 XL
89
108
40
27
4 XL
90
112
41
27. Ви благодариме за вашето разбирање однапред. Мали боја разлика можеби постоеле.потоа, ако не ја прими пратката по време на испорака ние и ветуваме, pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Chiffon,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Силуета:
Директно
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2018 Лето жените фустани
боја:
Црвена
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
Пол:
жени,женски,aldy,девојки,жена,femme,
Стил:
мода,корејски,секојдневен,гроздобер,ретро,
година,сезоната:
2018 лето
Плус Големина женска Облека:
голема големина жените облека
лето плус големина жените фустани:
голема големина на жените фустани
лето жените фустани :
голема големина лето жените се облекуваат

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.