• Свеж
Женска Влажна Кожа Изгледа Секси Жени Панк Црна Оглавник Еротски Година Фустан Фетиш Кожа Clubwear Секси Ниско-Намалување на Костими трговија на големо

Женска Влажна Кожа Изгледа Секси Жени Панк Црна Оглавник Еротски Година Фустан Фетиш Кожа Clubwear Секси

Оценка на посетителот:
DEN 479.52

Стока
Во продавницата

Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.MOQ 1pcs прифатено 8. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти
. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.Материјал Полиестер/Памук 3.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.
Контакт
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Логото
ODM стилови не лого.OEM Прифатени 11.Род Жени 6. Компанијата Шоу
"Светска Класа" е нашата тема. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
ОЕМ стилови може да биде приспособен.Објектот Женска Влажна Кожа Изгледа Секси Жени Панк Црна Оглавник Еротски 2016 Година Фустан Фетиш Кожа Clubwear Секси Ниско-Намалување на Костими трговија на големо 2.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.

Карактеристики на производот

Големина:
M
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
M3337
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
Обвивка
Декорација:
дупка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
боја:
Како што е прикажано
Попуст:
OK
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Тежина:
0.18KG
Пол:
Жените
Стил:
Мода, Секси, Кул
Превозот Цена:
слободни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.