• Свеж
Повик Модални Солидна Памук Летен Фустан 2017 Нов Стил Плус Големина Лабава Кратко Sleeve V деколте, Жените се Облекуваат За Женски QH0035

Повик Модални Солидна Памук Летен Фустан 2017 Нов Стил Плус Големина Лабава Кратко Sleeve V деколте, Жените се

Оценка на посетителот:
DEN 752.16

Стока
Во продавницата


Повик Модални Солидна Памук Летен Фустан 2017 Нов Стил Плус Големина Лабава Кратко Sleeve V деколте, Жените се Облекуваат За Женски QH0035
Големина(cm) Биста Должина Sleevel Shoudler - S 78-88 112 13 - - М 82-92 113 14 - - L 86-96 114 15 - - XL 90-100 115 16 ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QH0035
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Бренд Име:
IQKXAJO
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Модални,Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.