• Свеж
600D Најлон Тактички Автомобил Назад Организатор Седиште Покрие столче Пиштол Носителот Држи 3 Пиштоли

600D Најлон Тактички Автомобил Назад Организатор Седиште Покрие столче Пиштол Носителот Држи 3 Пиштоли

Оценка на посетителот:
DEN 1146.24
DEN 688.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Црна Зелени Тен Пиштол Рек Организаторот за Автомобил задното Седиште Пиштол Прашка Пушка Случај столче Пиштол Носителот Држи 3 Пиштоли Опис : Eally лесно да се инсталира, само висат околу потпирачи за глава. Исто така, може да содржи и до 3 пиштоли или ловечки пушки. Ние дизајн на решетката со лизгава не-материјал во внатрешноста за поголема безбедност при вршењето на пушки или пушки. Решетката пиштол го задржува пиштоли безбедно и сигурно, и лесно може да се сфати и секогаш кога ќе сакате. Можете лесно може да се наведнуваат на рек пиштол кога сакате да се сместите. Тоа не презема многу на место, па можете да се сместите во вашата кутија за ракавици. Нема потреба за било која алатка да се инсталира на рек пиштол во вашиот автомобил. Spcification : Боја : Воено Зелена, Црна, Тен Тежина : 360g

Карактеристики на производот

Материјал:
Најлон
Бренд Име:
demeysis
Број На Модел На:
ХТ-CAT1
боја:
црн ТЕН ЗЕЛЕНА
Тежина:
0.65kg about
Име:
Столче Пиштол Носителот Држи 3 Пиштоли

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.