• Свеж
Жени Мажи Ропството Кожа Нога Подигнат Рачно Изработени Монтажни Нога Прстен Појас Жартиера Појас Подвезици

Жени Мажи Ропството Кожа Нога Подигнат Рачно Изработени Монтажни Нога Прстен Појас Жартиера Појас Подвезици

Оценка на посетителот:
DEN 815.52
DEN 530.00 -35 %

Стока
Во продавницата


2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Жени Мажи Ропството Кожа Нога Подигнат Рачно Изработени Монтажни Нога Прстен Појас Жартиера Појас Подвезици
Описи :
Боја : Црна
Големина : Нога Недела : 40cm-52cm .
3) Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена од расчисти исплата.
3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Најлон,Spandex
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
332
Бренд Име:
POOLANA
боја:
Црна
Материјал:
кожа
Стил:
Панк
Обликот:
прстен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.