• Свеж
12 Бои/Сет Сјајот во Прав УВ Гел лак Сјајна Боја За Помине Уметност Декорација Дизајн Сет

12 Бои/Сет Сјајот во Прав УВ Гел лак Сјајна Боја За Помине Уметност Декорација Дизајн Сет

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 537.00 -20 %

Стока
Во продавницата

39 /set
15 големина/set помине уметност четка поставите сликарство, цртање помине уметност пенкало совршен четки стил алатка US$ 2. Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба Пакет Содржи : 12x чиста глазура во боја гел.08 /парче
12 бои/set Сјајна Нокти Гел Акрилик Spangles Помине Уметност Сјајот УВ Гел US$ 14.98 /set
12 Бои/Сет Сјајот во Прав УВ Гел лак Сјајна Боја За Помине Уметност Декорација Дизајн Сет
Опис на производот светлина терапија е долг ноктите на најновите пристап до технологијата.89 /парче
15ml впие исклучување јасно гел лак транспарентен помине ув гел за нокти продолжување бесплатен превозот САД$ 6. Не го изложувајте на светлина или прекумерна топлина! 12 компјутери на различни чиста бои, УВ градител гел за создавање фантастична сјајот на ноктите ефект. Име : сјајот гел Големина : 8ml Боја : 12 бои Како Да го Користите : Заврши на вештачки нокти до посакуваната форма и должина (или Датотека на природни нокти пред примена на Гел) Користејќи гел четка, нанесете тенок слој на саканата боја гел на површината на ноктите од cuticle на совет Лек за 2 минути во Професионална УВ Светлина (36 W). Гел на Ноктите еднаш, може да ги зачувате непроменети за најмалку три недели или повеќе. Ноктите долго да се пополни во некои од нов слој да расте е убава фототерапија.63 /парче
36 Садови Чиста Боја УВ Гел Висок Квалитет на Ноктите Гел За Нокти Уметност Мода Гел лак Поставува US$ 21. Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.09 /set
100pcs Висок Квалитет на Лажни Ноктите Розова француски Стил Лажни Нокти За на доградба на Акрилни Нокти Продолжување СО КУТИЈА Бесплатен Превозот САД$ 4.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Број На Модел На:
NG-023
НЕТО-WT.:
8ml
Тип:
УВ Гел
Состојка:
сјај во прав гел на ноктите
Количина:
12colors/set

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.