• Свеж
1 BUC Нови Креативни Кристал Потпис Гел Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали за Статистика Стационарни Подарок Fineliner Rollerball Пен

1 BUC Нови Креативни Кристал Потпис Гел Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали за Статистика Стационарни

Оценка на посетителот:
DEN 94.56
DEN 77.00 -19 %

Стока
Во продавницата

Опис 1 BUC Нови Креативни Кристал Потпис Гел Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали за Статистика Стационарни Подарок Fineliner Rollerball Пен
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Метал
Тежина : Околу : 23g
Големина : За Должина 14.4 cm
Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Карактеристики на производот

Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
BI-N100
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Тип:
гел пенкало
Пакување:
OPP вреќа

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.