• Свеж
Yasemeen Солидна Памук Градници за Младите Девојки им Помогнам на Жица за Слободни Удобност Тинејџер Девојка долна облека Мали Биста Градници за Жени, Девојки'bra

Yasemeen Солидна Памук Градници за Младите Девојки им Помогнам на Жица за Слободни Удобност Тинејџер Девојка

Оценка на посетителот:
DEN 458.88
DEN 239.00 -48 %

Стока
Во продавницата

modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor
modname=ckeditor
1. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 1-3 дена по уплатата е потврдено.
2. Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број во оваа веб-страница : www.17track.net/en
3. Времето за испорака е зависеше на испорака компанија која ќе го изберат. Ако чекате повеќе од 60 дена , ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот со вас.

Карактеристики на производот

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32, 34, 36
Бренд Име:
yasemeen
Градник Стил:
Лесна,Еден-Парче,Push-Up,Minimizer
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
Број На Модел На:
жените едно парче градници
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.