• Свеж
H027 Бесплатен превозот Целата продажба! Висина 3m дијаметар гигант гумени ноќта на Вештерките тиква со компресор за декорација на ноќта на Вештерките

H027 Бесплатен превозот Целата продажба! Висина 3m дијаметар гигант гумени ноќта на Вештерките тиква со компресор

Оценка на посетителот:
DEN 38347.20

Стока
Во продавницата


Производство на време 7-10 работни денови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Гумени празник палубата во портокалова и црна боја Страна Шоу
.тоа е вистински око-catcher
за наредната Сезона Божиќ! да се вклопуваат во "ладниот" средина и torrid лето.
Ви благодариме ^_^
Опис На Производот
Празници inflatables нудат различни корисни бенефиции. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. ве молиме контактирајте со нас за да добиете дизајн за вас. Детали за производот Материјал : Силна Оксфорд Ткаенина, professtional материјал, гумени постојан стил .
Тоа може да се користи за секое време и насекаде. И тие работат.Нерешено сообраќај и зголемување на продажбата. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба.Се создаде производ признавање
и сосема на свеста.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.

Карактеристики на производот

Големина:
5m H
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
H027
Бренд Име:
BENAO
Материјал:
Најлон
Тип:
Гумени декорација на ноќта на вештерките
боја:
Се прилагодите
Материјал:
Oxford
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
5m height or Customize
Гаранција:
1~3years
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.