• Свеж
Мотоцикл Одвојување Справи со Бар Handlebars Clipons Клип На Додатоци За YAMAHJA YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2004 2005 2006 2007 2008

Мотоцикл Одвојување Справи со Бар Handlebars Clipons Клип На Додатоци За YAMAHJA YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2004 2005

Оценка на посетителот:
DEN 2400.00
DEN 2160.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Материјал : 6061-T6 Алуминиум. Alipay е Prefered. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Погодни За : YAMAHA YZF R1 04-08
1. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Јамаха

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.