• Свеж
Full HD 1080P Media Player Центар РМ/RMVB/AVI/MPEG Multi Media Видео Плеер со HDMI VGA AV USB, SD/MMC Порта Далечинска Контрола

Full HD 1080P Media Player Центар РМ/RMVB/AVI/MPEG Multi Media Видео Плеер со HDMI VGA AV USB, SD/MMC Порта Далечинска

Оценка на посетителот:
DEN 2188.32

Стока
Во продавницата

Таму се AV, HDMI, YPr Pb и VGA интерфејси за видео излез.3 порт, 1 * AV порт, 1 * VGA приклучок, 1 * YPr Pb порта (Само еден AV кабел е вклучен)
Далечински контролер обезбедени од страна на : 1 * CR2025 батеријата
Работна температура : -0 степен centigrade до +45 степени. Тоа може да прочитате сите датотеки зачувани во овие картички.
Поддржува слика формати, како што се JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF.Поддржува видови на мемориски картички, како што се SD, SDHC, MMC, MS картичка.
Поддржува висат-up превод формати, како што се SMI, ASS, SSA, SRT, СУБ, PGS, SUB+IDX.
Поддржува многу различни јазици.Поддржува видео формати, како на пример, РМ, RMVB, MPEG1/2/4, AVI, DAT, MOV, MKV, TS, M2 TS, TP, FLV, WMV, итн.
Поддржува музички формати како што се MP3, WMA, WAV, OGG, ACC, FLAC, ALAC, МАЈМУН.Неговата дефиниција може да биде до 1080 P. Поддржува слика формати, како што се JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF. Тоа може да прочитате сите датотеки зачувани во овие картички. Поддржува изборите, игра, музика во заднина и автоматско меморија.7 во
Играчот тежина : 124g/ 4.Таму се AV, HDMI, YPr Pb и VGA интерфејси за видео излез.Поддржува видови на мемориски картички, како што се SD, SDHC, MMC, MS картичка.
Мали димензии и мала тежина, лесен за инсталација и лесен за употреба.
Поддржува USB интерфејс на ДОМАЌИНОТ функција, и тоа може да се игра датотеки во USB мемориски уреди не директно, како што се USB диск, USB HD, итн. Поддржува висат-up превод формати, како што се SMI, ASS, SSA, SRT, СУБ, PGS, SUB+IDX.3 оз
Пакување листа : 1 * HD media player; 1 * Далечински; 1 * адаптер (НИ приклучок); 1 * AV кабел; 1 * упатство
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе изберете различни излезни видео кабли (само еден AV кабел е вклучен во овој производ), ве молиме да обрнете внимание за да ги промените соодветните ТВ излез режими.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZGPAX

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.