• Свеж
(100pcs/многу) Мини HDMI да 360 степени Вртливата Прилагодливи аглеста HDMI C ДО ЕДЕН Тип на Кабел се Користи Mini-HDMI Кабли 0.5 m 1m 1.5 м 3m 5m

(100pcs/многу) Мини HDMI да 360 степени Вртливата Прилагодливи аглеста HDMI C ДО ЕДЕН Тип на Кабел се Користи

Оценка на посетителот:
DEN 21600.00

Стока
Во продавницата


Мини HDMI да 360 степени Вртливата Прилагодливи аглеста HDMI C ДО ЕДЕН Тип на Кабел се Користи Mini-HDMI Кабли 0.5 m 1m 1.5 м 3m 5m
Карактеристики :
Конектор A : Мини HDMI Машки
Конектор Б : HDMI машки Прилагодливи
Должина : 0.5 m 1m 1.5 м 3m 5m
Конектор материјал : 24k злато позлатен
Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P high-definition дигитален формат.
Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD blu-ray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ set-top кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итн
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Карактеристики на производот

Должина:
Примена:
Проектор,DVD Плеер,Телевизија,Камера,ТВ КУТИЈА,Монитор,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Функција:
HDMI1.4
Конектор A:
Мини HDMI
Пакет:
No
Бренд Име:
CY
оклопна:
Плетенка
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
BYR-HDMI-E1

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.